SŁAWOMIR CHOMIK fotografia

O mnie

Parafrazując znanego celebrytę:

Cześć, tu SŁAWOMIR :)

Z zawodu jestem informatykiem, moją pasją jest wędkarstwo, FOTOGRAFEM jestem, bo od zawsze kręciło mnie robienie zdjęć.

Jako nastolatek wszędzie biegałem z aparatem i robiłem zdjęcia popularnym niegdyś Zenitem. Potem mozolnie wywoływałem filmy oraz robiłem czarno-białe odbitki w mojej prywatnej ciemni.

Teraz pracuję z profesjonalnym sprzętem fotograficznym firmy Canon, używam profesjonalnych obiektywów. Zdjęcia “wywołuję” na profesjonalnym sprzęcie komputerowym, korzystając z najnowszego oprogramowania do cyfrowej obróbki zdjęć.

Czasem jednak tęsknię za tym klimatem starej kliszy, przygaszonym czerwonym światłem w ciemni i emocjami podczas wywoływania zdjęć…

Mimo wielu lat doświadczenia nadal mnie to kręci!

Jako profesjonalista działam pewnie, szybko, zdecydowanie, jestem opanowany i cierpliwy. Z aparatem przy oku szukam kadrów, czekam na tę wyjątkową chwilę, aby ją uchwycić. Jestem osobą bardzo pogodną, uśmiechniętą, z dużą kulturą osobistą. Łatwo nawiązuję relację z ludźmi. Zawsze staram się stworzyć przyjazną atmosferę podczas wykonywania zdjęć.

Robienie zdjęć w trudnych sytuacjach i pod presją czasu? – Jasne, bez problemu!.

Świetnie odnajduję się z aparatem podczas reportażu ślubnego, na koncercie, w tłumie ludzi na ulicy, podczas indywidualnych sesji zdjęciowych, czy też w zakamarkach studia fotograficznego.

Zapraszam Cię do wspólnej przygody z fotografią,

zróbmy razem parę fajnych zdjęć!

Ja w prywatnym życiu